Аукціони землею на Україні

Офіційні торги земельними ділянками – це відмінний спосіб збільшити економічні показники країни. Саме цей спосіб вибрали українську владу, де вже 1 липня пройдуть перші офіційні торги сільськогосподарськими угіддями. Україна зможе в процесі аукціонів знизити різні спекуляції і протиправні дії в аграрному секторі розвитку країни.

Раніше на Україні діяв мораторій щодо реалізації приватних земельних володінь, тому в першу чергу сенсацією з проведення земельних аукціонів буде для тих, хто ніяк не міг продати, закласти в банк або здати в оренду своє приватне земельне угіддя або приватні земельні паї. Майданчик Прозорро.Продажі допоможе провести ефективні аукціони з реалізації приватних і особистих земельних територій.

Державна влада України також зараз розглядають варіанти щодо зниження обмежень, які раніше були активними. Хочуть ввести дозволу на продаж або здачу в оренду паїв, а також державних земельних ділянок.

Особливості торгів

Торги на майданчику Прозорро.Продажі відбуватимуться поступово, по черзі торкаючись кожні дозволені обмеження. Відповідно до Закону 522 є деякі обмежувальні дії щодо реалізації ділянок:

  1. Один член організації (юридична особа) може здійснити продаж, здачу в оренду ділянки землі в межах до 10 000 гектар;
  2. Фізична особа (власник землі) може здійснити продаж або здачу власної території землі до 100 гектар.

Процес земельних торгів буде проходити на майданчику Прозорро.Продажі, де контролювати всі дії з сільськогосподарськими угіддями буде система Держгеокадастру.

Офіційні торги стануть найкращим економічним розвитком для України, тим самим держава зможе зменшити свою тіньову політику в кілька разів. Як це зробили вже багато держав, реалізувавши аукціони сільськогосподарськими територіями і паями, які числяться в особистих цілях у володінні юридичних і фізичних осіб. В даний момент тіньова політика України налічує показник в розмірі 60-90 млрд. грн. Щоб дізнатись більше, перейдіть за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-torgy-kogda-startuyut-y-kak-budut-prohodyt/

У той час як Україна є аграрною державою, офіційні торги будуть ефективним способом розвитку аграрного сектора країни. До того ж повноцінні торги забезпечують прозорість і контроль при реалізації земельних володінь.