Ціна за електроенергію розрахована на УЕБ.

Взагалі, УЕБ була створена з метою організації та проведення торгів біржі енергоресурсами. Це відкритий електронний майданчик для торгів, де обов’язковою умовою є формування справедливої ринкової вартості на базі попиту і пропозицій учасників.

Біржа може допомогти мінімізувати свої фінансові і виробничі ризики учасників, що пов’язують із енергозабезпеченням. В учасників з’явилася можливість торгувати електричною енергією, але за умови укладення всіх необхідних договорів, що передбачені Правилами ринка. таблиці поставки електроенергії на біржі, які закуповують, кожен хто приймає участь, може здобути найвигіднішу для нього ціну замість високої ліквідності і широкого кола учасників. Загальнопроголошеною вважається така практика, за якої ринок контрактів двох сторін є дешевшим з усіх та покажчиком для великої кількості інших ринків.

Індикативи вартості на ринках електроенергії будується на базі середніх цін визначених ТОВ  «УЕБ» по відношенню до періоду поставок, типів графіка, зони торгівлі і сторони проведень аукціонів.

Українська біржа енергетики.

Українська Енергетична Біржа забезпечує проведення торгів з використання великого асортименту технологій і інструментів біржі. На УЕБ проявляє свою діяльність система гарантій функціонування угод і управління всіма ризиками. Українська біржа енергетики — лідер біржових торговель на території України, а також єдина централізована платформа з найбільшою ліквідністю. Також, треба зазначити, що на УЕБ зареєстровано більше 1300 компаній. Загалом уклали понад 45 тис.угод і здійснили продажі на більше ніж 200 млрд. грн. Отож, це доводить що система дієва. 

Таким чином, за допомогою аукціонів, в усіх учасників аукціону виникає можливість отримати доступ до інформації, одночасно, а також забезпечує зменшення маніпуляцій в енергетичній сфері. Українська Енергетична Біржа постійно намагається покращити свою роботу. 

За посиланням : https://www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/electric-power/, можна шукати потрібну вам інформацію щодо вартості електроенергії на майданчиках Української біржі. Обов’язково переходьте за посиланням та приєднуйтесь до Української енергетичної біржі. Ви зможете вигідно придбати лоти та прийняти участь в аукціонах з купівлі-продажу навтопродуктів, природного газу, та інших енергоресурсів.