Особливості формату електронних торгів енергетичними ресурсами

Реалізація енергетичних ресурсів є досить відповідальним та непростим завданням. Не так давно електронні майданчики стали ще одним місцем, де можна придбати енергетичні носії. Питання ж скоріш в тому, наскільки електронна форма є надійною та чи є сенс обирати саме такий варіант.

Почати варто з того, що знайти ринки з енергетичними носіями можна на різних електронних майданчиках. Найбільш надійним місцем все ж буде українська енергетична біржа (УЕБ). Сайт надає свої послуги не перший рік і з кожним місяцем ще більше нарощує свій вплив на цю сферу діяльності.

Не секрет, що вже сьогодні з електронними майданчиками співпрацюють самі серйозні компанії по типу Нафтогазу, ГТС і так далі. Цей фактор є ще одним приводом для того, щоб розглянути варіант з електронним форматом торгів.

Ви можете перейти на сайт https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/advisory-board й пройти реєстрацію й більш детально ознайомитися зі всіма ринками, котируваннями, інструментами й іншою інформацією, що є для вас потенційно цікавою так корисною.

Чому саме онлайн-форма?!

Головна мета, з якою енергетичні носії були додані до числа ресурсів, що реалізуються через систему ПроЗорро – це легальність та мінімізація корупційного фактору. Тобто, така форма даже можливість компаніям уникати можливих махінацій та не зовсім легальних схем, що можуть негативно вплинути на їх репутацію.

Що стосується учасників торгів, то вони також отримують декілька серйозних переваг, а саме:

  • Відкритість – вся інформація про такі торги знаходиться у вільному доступі й ознайомитися з такими даними можна в будь-який момент;
  • Зручність – на відміну від інших форм реалізації енергетичних ресурсів, тут все це набагато зручніше й потребує менше часу;
  • Економія – електронна форма торгів дає змогу запропонувати більш вигідну ціну й отримати ресурси за вартістю, нижчою від ринкових показників.

На сайті української енергетичної біржі є також розділ з новинами, де максимально швидко з’являється вся інформація про енергетичні носії, котирування й можливі зміни в діючому законодавстві. 

Все це дає змогу постійно бути в центрі подій та точно знати, коли та як взяти участь в торгах, незалежно від часу та можливих сторонніх факторів. У користувачів є також змога вийти на зв’язок з технічною підтримкою та отримати відповідь на основні питання.