Продаж в системі аукціонів Прозорро

Такий вагомий стрибок був зроблений для тих, хто брав участь в аукціонах раніше. Але оскільки Prozorro – це щось абсолютно нове для України, багато фахівців залишились незмінними зі своїми питаннями, і це їх справді турбує. Звичайні українці переживають, що продаж таких ділянок https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/ може вплинути на їхнє життя загалом, але важко не помітити, що вони мають рацію.

Оскільки уряд горить, основною ідеєю, яка повинна переслідувати цей ринок, є прозорість. Але вони зможуть виставити такі важливі дані, щоб ніхто не наважився їх порушити, і вони вирішили зробити торговий ринок в Інтернеті, він став по-справжньому прозорим. Провідні експерти завжди відповідають на найскладніші запитання.

Як відомо, до 2021 року продаж земельної ділянки був енергійним. Але існувала можливість продажу того, що було у комунальній власності. Мета офлайн-аукціону була такою ж, як і у Prozorro — продати землю за вищою ціною і віддати її тому, хто платить найбільше. Це кожен аспект аукціонів.

Світовий рівень економіки зростає завдяки продажам. Оскільки в Україні незмінно було багато різних речей, все це гарантувало збільшення інвестиційних портфелів, і в той же час регіони були щасливі, адже фермери частіше за всіх хотіли б купувати багато, але це слід було зробити правильно організовані аукціони.

Зараз придбати землю стає трохи небезпечно, оскільки багато хто прагне заробляти гроші і одночасно представляти себе добросовісною людиною і виводити все на той рівень, коли немає іншого шансу придбати землю, а отже, люди легко беруть до уваги документацію та різні рахунки, і всі вони пояснюють махінації тим фактом, що немає іншого шансу отримати землю легко. З ними важко не погодитися, але я не хочу бути тією людиною, тією, яка легко сидить за розбитим коритом. 

Багато було присуджено тим, хто мав зв’язки, тим, хто щось мав на увазі, і тоді звичайним людям було дуже важко придбати хоча б щось, бо все відразу пішло до величезних «нерівностей», в результаті адміністратор розрахунків з таких питань одразу звернув увагу на той факт, що цей аукціон буде неабияким публічним, і веб-сайт Prozorro може надати кожному будь-яку підтримку, яку також потрібно поважати та враховувати. 

Таким торгам можна буде довіряти, оскільки це створює відчуття близькості з людьми, крім того, патріотизм також розвивається, і це сприяє поповненню бюджету.