Як знайти необхідний тендер у системі Прозорро

Починаючи з 2016-го року система проведення тендерів сильно змінилася. Раніше, це був чудовий майданчик для проведення махінацій та отримання зверх прибутку. Після того, яка була створена система ProZorro кількість махінацій відразу зменшилася в декілька разів. Тепер, навіть новачки в сфері підприємництва мають можливість ознайомитися з тендерними замовленнями та запропонувати свої послуги.

Сайт tender.uub.com.ua – це електронний майданчик, який є акредитованим. Його можна без проблем найти в базі системи ProZorro. Це означає, що сайту дійсно можна довіряти і шукати тендерні повідомлення з його допомогою – це досить коректний та правильний вибір.

Процес пошуку тендера: що потрібно враховувати

Для початку варто нагадати, що прийняти участь в тендерних торгах має змогу не лише державна організація, але й будь-яка приватна компанія. У випадку, коли мова йде про приватне підприємство, яке дійсно претендує на отримання державного замовлення, варто звернути увагу на два ключових моменти.

Перший – це якість виконання роботи. Якщо з термінами ситуація ще більш хитка, то серйозні бюджетні організації повинні пояснити та продемонструвати на що були витрачені кошти. 

Другий момент – це вартість, в процесі підготовки бюджетних замовлень серйозна увага акцентується на суму. Підприємство, яке пропонує найбільш вигідну вартість матиме значно більше шансів на те, щоб отримати перемогу в боротьбі за тендер.

Виділимо декілька аспектів, які вважаються початковими

Сам процес починається з моменту, коли потрібно ознайомитися з інформацією, яка стосується системи Прозорро. Користуючись інтернетом ви можете більш детально зрозуміти, що собою представляє ця система, наскільки вона є важливою і яка її головна задача. Там же можна дізнатись, які види тендерів доступні в даній системі, чи то будівельні роботи, продаж електроніки, поліграфічні послуги й тому подібне. Більше детально про це можна дізнатись за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/yak-znajty-tendery-derzhzakupivel-v-interneti.

Після того, як потенційний виконавець пройшов реєстрацію на електронному майданчику, ознайомився зі всіма моментами, проаналізував своїх конкурентів та зрозумів, як правильно оформляти заявки можна переходити до процедури пошуку цікавого тендеру.

  • Обравши відповідний майданчик в пошуковій стрічку ввести ключові запити, які дадуть змогу відфільтрувати ті види пропозицій, які цікаві конкретно для вас;
  • Максимально використовувати фільтри, обирати категорії, підкатегорії,  регіон та інші параметри, які є дійсно важливими.
  • Налаштування розсилки- третій момент, який дозволяє моментально отримувати інформацію про нові тендери, які відповідають умовам, які ви вже вказали в фільтрах. Тобто, ви не пропустите пропозицій, які будуть дійсно цікавими для вашої компанії.

У випадку, якщо вам швидко вдалось знайти пропозицію, яка зацікавила вас по всім параметрам, залишиться лише обрати пункт “Взяти участь”.  В заявці важливо вказати всю найбільш важливу інформацію, починаючи з мінімальної вартості і закінчуючи терміном, який знадобиться вам для виконання поставленого завдання.

Підсумок

Знайти цікавий та прибутковий тендер в сучасних умовах не так важко. Головне – це відділитись на фоні прямих конкурентів та зарані відсіяти ті пропозиції, які вас не цікавлять, щоб не витрачати свій час на перегляд всіх лотів. Враховуючи той момент, що все це робиться в автоматичному режимі, ніяких проблем в цьому плані немає.